Oliver

Kategorie:

Narození: 8/ 2023
Město: Praha
Pohlaví: kocour
Věková skupina: puberťák

Oliver našel domov 4.2. 2024.

Ahoj,  říkají mi tady Oliver. Přijel jsem do Catek před vánoci. A musím říct, že se mi tu líbí. Pocházím z kapku divného místa, z domu, kde žije několik desítek koček. Jen nás koťat tam  bylo asi 30. Pán, kterému dům patří nás měl rád, snažil se abychom neměli hlad a měli kde hlavu složit, ale situace se mu kapku vymkla z rukou.

Naštěstí se našla paní, která se rozhodla naši situaci změnit.  Zasponzorovala kastrace pro dospělé kočky a zařídila, abychom my koťata dostali šanci na nový život. Domluvila se v Catkách, aby to celé pomohli zařídit.

Jsem spokojený, že nejsem jen jeden bezejmenný kocourek z mnoha. Tady v depozitu je teplo, mám tu kamarády a plnou misku a už je mi jasné, že chci být opravdovým domácím kocourem. Rád si hraju, jsem čiperný a i kontakt s člověkem mi docela jde.

Jsem zdravý a tak se prý mohu začít rozhlížet po opravdovém domově. Třeba u vás? Kočičím kamarádem podobného věku bych nepohrdnul.

P.s. Na fotce je se mnou Želvinka od nás. Na tu se usmálo štěstí hned o vánocích a tak má vlastní domov jako první z nás.