Jak pomoci Catkám?

Adoptujte od nás kočku
Získáte kamaráda, zahřeje vás pocit z dobrého skutku a uděláte místo pro další kočku v nouzi

Staňte se dočasnými pěstouny
Otevřete své srdce a domov dočasné péči. Pro některé z koček v nouzi je to neocenitelná pomoc. Nejvíce ji potřebují kočky, jejichž majitelé se o ně již nemohou starat, kočičí mámy s koťaty a kočky, které se bojí jiných koček.

Zpravidla to funguje tak, že veterinu hradí útulek a byt a stravu zajišťuje pěstounská domácnost. Respektujeme ale přitom individuální možnosti a podmínky jednotlivých pěstounů.

Podpořte nás finančně
Naše činnost není nijak podporována státem nebo městy. Je možná jen díky podpoře dárců. Nejvíce peněz potřebujeme na uhrazení veterinárních výdajů, kam putuje většina vašich darů. Stravu a byt pro kočky a vše ostatní platíme často ze svých soukromých peněz.

Každý dar potěší a je pro nás důležitý.

Naší největší oporou jsou pravidelní dárci.

Naše finance “protékají” transparentními účty, takže dárci vidí, jak a na co, jejich dary používáme.

K darům na požádání vystavujeme potvrzení pro odpočet z daní.

Adoptujte kočku na dálku
Pro některé kočky je nalezení nového domova prakticky nemožné. Mohou být plaché, extrémně bojácné, chronicky nemocné či velmi staré. Taková zvířata u nás mohou žít v láskyplném prostředí, péči nijak časově neomezujeme.

Adoptovat kočku na dálku znamená uhradit pro ni stravu a stelivo na 1 měsíc, což obnáší měsíční částku 350,-Kč.

Pokud máte rádi kočky, ale nemůžete si pořídit vlastní (znáte to: alergie, pracovní vytížení, časté cestování, bytný, který nesouhlasí…), může to být dobrá volba.

Stačí, když nám dáte vědět a k zaslaným penězům přidáte do poznámky jméno kočky. Kočky zařazené do adopce na dálku najdete ve speciální rubrice. I k darům v rámci adopce na dálku na požádání vystavujeme potvrzení pro odpočet z daní.

https://www.catky.cz/wp-content/uploads/2018/10/11-3-458x436.png