Kalendář CATKY 2024 vznikl z iniciativy našich přátel – členů kapely Sandonorico. Muzikanti věnovali svůj čas focení s kočkami, přípravě kalendáře a 11. listopadu 2023 uspořádali benefiční koncert, na kterém byl kalendář představen.

Každý měsíc, nová šance

Každý z dvanácti měsíců v kalendáři Catky 2024 vám představí jinou kočičí osobnost, která u nás našla pomoc. Každý obrázek připomíná kočičí  příběh – od malých bojovníků bojujících s nemocí až po statečné veterány, kteří přežili život na ulici. Krásné fotografie pořízené v romantickém prostředí hradu Točník potěší oko a zahřejí vaše srdce připomínkou dobrého skutku. 

Víc než jen čísla a obrázky

Tento kalendář není jen praktickým pomocníkem pro organizaci vašeho času, ale stává se i mostem k záchraně. Každý prodaný kalendář  přispívá na léčbu, kastrace, vakcinace a hledání nových, láskyplných domovů pro opuštěné a  toulavé kočky.

Pomoc kočkám

Podle publikovaných údajů se v Česku ocitne každý rok na ulici zhruba 1,5 % kočičích mazlíčků původně chovaných v domácnostech. Jedná se zhruba o 30 tisíc koček ročně. K nim přibydou další koťata, která se narodila „na ulici“.  Státní instituce tento problém přehlížejí a pomoc kočkám řeší  spolky dobrovolníků  podporované soukromými dárci. 

Koupě  kalendáře CATKY 2024  je  investicí do dobrého skutku a krokem do společnosti, která se neotáčí zády k těm nejslabším .

Objednávkový formulář

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno a příjmení
Počet kalendářů
Doprava
0,00 Kč