Bludička

Kategorie:

Narození: 2018
Město: Praha
Pohlaví: kočka
Věková skupina: dospělák

Asi roční kočička Bludička se narodila za Prahou v zahrádkáře kolonii, kde potkala (což lze odvodit z krásy jejich koťátek) velice charismatického kocoura. A jak to tak u zamilovaných koček bývá, o pár měsíců později porodila ve skleníku čtyři nádherná koťata. Tam si jí naštěstí všimla jedna dobrá duše, nabídla ji deku a kus žvance a oznámila to Catky Praha, protože bylo jasné, že takhle malé uzlíčky začínající nízké teploty nemají šanci přežít. A nyní je u nás v dočasné péči, kde i když je to puberťačka v průšvihu, poctivě vychovává mimina, že by se od ní i lidské matky učit mohly a náramně si zvykla na pobyt v teple bytu a pohodlí měkké deky.

Bludička hledá nového spolubydlícího v bytě, bez dalších koček, k těm totiž, i přes to, že momentálně žije v domácnosti s pěti kočičími společníky, neumí najít důvěru. Je to uvrněné, mazlivé stvoření s velkou láskou k drbání na hlavě a nenávisti k tuňákovi. Pokud potřebujete pořádnou porci lásky a vrnění do života, je pro Vás tou nejlepší volbou.

K odběru bude v druhé půlce ledna, už má hotové očkování a čeká ji po novém roce ještě kastrace a wellness po odchodu koťat.