Brundibár

Kategorie:

Narození:  2016
Město: Praha
Pohlaví: kocour
Věková skupina: dospělák

6.6. 2021 Brundibára přesouváme do virtuální adopce. V tuto chvíli je v dočasné péči spolu s bratrem a je dost možné, že nakonec se kocouři stanou členy „hlídací“ rodiny.

Brundibár je krásný, dlouhosrstý kastrovaný kocour. Je mazlivý, klidný a kapku líný a pomalý. Má rád pohodičku a  bráchu Belzíka. Nemá rád malé děti – kontakt s těmi ho děsí a to i v případě, že se v jeho království objeví jen občas. Jak to má se psy či jinými kočkami netušíme, ale bylo by na jistotu, kdyby v jeho domově žádní další konkurenti (kromě bráchy) nebyli.

Do CATEK se dostal před pěti lety jako malé kotě s maminkou a sourozenci. Byl adoptován dámou s velkými dcerami a problém nastal, když se na scéně objevil malý vnouček. Belzík s bratrem upadli do stresu a předvedli typické chování nespokojené kočky – začali čůrat kam neměli. Patrně brutálně žárlili a rozmísťováním pachových stop se snažili si obhájit své království. Nakonec byli nešťastní v rodině všichni a kocouři putovali zpět k nám do dočasky. Laskavá péče jedné ženy je srovnala zase do výchozí stavu – hodných domácích kocourů.

Pro Brundibára hledáme domov, kam bude moci jít se svým bratrem. Je to bytový kocour, který ocení klidné prostředí, zodpovědnou péči a mazlení.

 

Kontakt pro zájemce: zuzana@catky.cz