Katie

Kategorie:

Narození: 2018
Město: Praha
Pohlaví: kočka
Věková skupina: dospělák

Katie se u nás zabydlela se třemi krásnými dcerami. Je to mladá, milá a mazlivá kočka. Má nádherné žlutozelené oči. Když byla v nouzi, přitoulala se na jednu zahradu a tam v altánu porodila své děti v IKEA tašce s odstřižky. Když koťata povyrostla, přestalo tam být pro ně bezpečno, protože tam bydlí rodina s velkými psy. A tak se dostali k nám.

Katie nám bohužel vážně onemocněla, podařilo se jí zachránit, ale panleukopenie a následně ještě silný zánět v těle jí daly pořádně zabrat. Teď už je zase fit a je čas,  aby si našla nový domov.

Katie je klidná, samostatná a asi by byla ráda kočičím jedináčkem. Moc by si přála mít možnost chodit ven a večer se vracet domů na gauč. Nebo být v zimě v bytě a léto trávit na chalupě. Kdykoli má příležitost leží na okně a čmuchá čerstvý vzduch a toužebně hledí ven.

V tuto chvíli je odčervená a kastrovaná. K očkování zatím nebylo vhodné přistoupit, chtěli jsme, aby mezi jednotlivými zdravotními zásahy byl časový odstup. Vzhledem k prodělané panleukopenii, má imunitu na nejvážnější kočičí nemoc jistou, takže očkování není akutní.