Lynx

Kategorie:

Narození: červen 2016
Město: Praha
Pohlaví: kocour
Věková skupina: dospělák

Lynxíka odchytili v jedné pražské firmě, kde se toulal sám – malý a bez mámy. K nám se dostal v červenci 2016. Chvíli mu trvalo než si zvykl na lidskou společnost a ještě déle trvalo než z něj byl zdravý a silný kocourek. Dlouho jsme se o něj báli, ale dobrá a dlouhodobá péče naší paní doktorky nakonec slavila úspěch. Z neduživého kotěte je nyní fešák a silák. Za poslední dobu hodně vyrostl. Má hedvábný krátký kožíšek, zajímavou barvu a bílé tlapky.

Lynx je pořád poněkud ostýchavý vůči novým lidem, ale když má jistotu známého prostředí a lidí, umí být pořádný mazlík. Má moc rád kočičí společnost a určitě není vhodný jako jediná kočka v domě. Má moc rád kočičí holky, vždy se k nim tulí a umývá jim uši, ale taky nikdy neodolá prohnat kočku, která dá najevo, že se ho bojí. Myslí si, že je to fakt dobrý fór.

Lynx je odčervený, očkovaný a kastrovaný.

Lynxe jsme se rozhodli přeřadit do virtuální adopce. Za celou dobu se pro něj nenašel jediný zájemce, který by mu mohl nabídnout vhodný a bezpečný domov. Po téměř třech letech u nás by si těžko zvykal na změnu, takže se stane stálicí pražských CATEK. Budeme rádi, když najde „rodinu na dálku“, která mu přispěje na živobytí.

Kdyby však přišla dobrá nabídka domova pro něj, jsme připraveni změnit názor.

 

Kontakt pro zájemce: zuzana@catky.cz