Čůzinka

Kategorie:

Narození:  2015
Město: Praha
Pohlaví: kočka
Věková skupina: dospělák

10.7. 2021 Čůzince to vyšlo díky naší inzerci (máme radost) a dneska dostala nový domov.
Pomáháme najít domov téhle kočičce. Je z Hradce Králové. Přesun do Prahy umíme zajistit. Jinak je to na dohodě s „dědici“. Kontakt zprostředkujeme.
Dobrý večer,
posílám krátký popis kočičky, kterou zachránila před smrtí moje mamka a o kterou se teď od listopadu 2020 starám, když mamka umřela na Covid. Já mám sama doma kocoura  a na zahradě další kočky. Zkoušela jsem ji vzít k sobě domů, ale dopadlo to špatně, protože můj kocour ji vůbec nedal prostor k životu, celou dobu byla zahnaná pod postel a nedovolil jí vylézt.
Tak jsem ji opět přestěhovala k mamce domů. Tam žije sama prakticky už sedmý měsíc, já tam docházím denně tak na 1-.2 hod, nakrmím ji, pomazlím se s ní, uklidím záchod. Ta kočička byla zvyklá na starší osobu, která s ní byla pořád doma, spala s ní v posteli a dívaly se spolu na TV, měla klidný život. Není vůbec zvyklá chodit ven, nezná nebezpečí, které tam na ni číhá, proto je vhodné umístit ji do podobného prostředí ke starším lidem. Když si ji mamka brala byla maličké kotě, věku neurčitého, paní doktorka, která ji kastrovala ovšem tvrdila, že je starší. Je drobná, vykastrovaná, cca 5-6 let, čistotná, ráda si hraje, dostává hlavně kapsičky, občas kousek syrového hovězího nebo kousíček másla, granule moc nemusí, protože má špatné zuby. K pití je zvyklá na vodu. Říkáme jí Čůza, Čůzinka – na to slyší a hned přiběhne.
Byla bych moc vděčná, kdyby se jí ujali nějací hodní starší lidé. Vím, že koček je hodně a dobrých lidí málo, většinou chtějí koťátka a chápu to. Proto netlačím na pilu i když mi to dost komplikuje život, to zvíře za to nemůže.
Pokud můžete Čůzině pomoci, budu ráda, ale nemusí to být za každou cenu.
Děkuji za pochopení