Mates

Kategorie:

Narození: 2015
Město: Praha
Pohlaví: kocour
Věková skupina: dospělák

Pro Matese se dočasný domov stal nakonec domovem trvalým.

Ahoj, říkají mi Mates, a asi jsem seztratil z domova někde v Praze na Zahradním Městě. Přidal jsem se ke kočkám, které tam v parčíku krmí hodné paní. Kočky mě tam nejdřív moc nechtěly, ale pak mě vzaly mezi sebe. Venku jsem onemocněl, a i když jsem se z toho vylízal, infekce mi zničila oko. Asi před měsícem jsem byl zase marod, a tak mě vzali do jedné rodiny, kde mě vyléčili a vzali mě na operaci s okem. To mi vyndali, aby mi nepřekáželo, když na něj stejně nevidím. Přitom právě zjistili, že jsem kastrovaný a umím žít v bytě. Také zjistili, že mám drobnou srdeční vadu, a tak užívám léky. Ale to prý by se mohlo spravit. Jsem klidný a spíše nesmělý a s dalšími zvířaty vycházím bez problémů.

S ohledem na zdravotní potřeby kcoura Matese a také s ohledem na jeho nesmělou povahu jsme se rozhodli, že Mates zůstane v depozitu a přeřadíme jej do virtuální adpoce.

Pokud by někdo hodný, kdo třeba nemůže mít kočku domu, chtěl pomoci, budeme rádi za pravidelný příspěvek na Matesovy léky. Částka záleží na vás, pro orientaci Matesovy léky vyjdou měsíčně cca na 500Kč.