Matthew

Kategorie:

Narození: 8/ 2023
Město: Praha
Pohlaví: kocour
Věková skupina: puberťák

Matthew odešel za duhový most 4.3.2024

Ahoj, teď se jmenuju Matthew. Přijel jsem do Catek po vánocích. A musím říct, že se mi tu líbí. Pocházím z kapku divného místa, z domu, kde žije několik desítek koček. Jen nás koťat tam  bylo asi 30. Pán, kterému dům patří nás měl rád, snažil se abychom neměli hlad a měli kde hlavu složit, ale situace se mu kapku vymkla z rukou.

Naštěstí se našla paní, která se rozhodla naši situaci změnit.  Zasponzorovala kastrace pro dospělé kočky a zařídila, abychom my koťata dostali šanci na nový život. Domluvila se v Catkách, aby to celé pomohli zařídit.

Jsem spokojený, že nejsem jen jeden bezejmenný kocourek z mnoha. Tady v depozitu je teplo, mám tu kamarády a plnou misku a už je mi jasné, že chci být opravdovým domácím kocourem. Rád si hraju, jsem čiperný. Kontakt s ostatními kočkami mi jde lépe než s lidmi, ale pokroky dělám. Určitě nejsem řádný plašan.

Jsem zdravý a tak se prý mohu začít rozhlížet po opravdovém domově. Třeba u vás? Kočičím kamarádem podobného věku bych nepohrdnul.

Hodně lidem se líbí můj aristokratický modrý kožíšek, ale já hledám někoho, kdo mě nebude chtít jen „na ozdobu“, ale dá mi své srdce.