Michal

Kategorie:

Narození: 05/2020
Město: Poděbrady
Pohlaví: kocour
Věková skupina: dospělý

Michal je jediný z našich kocourů, který byl vždycky bytový, hýčkaný, opečovávaný, skvěle krmený.
Jeho lidé byli zoufalí, když se ho museli vzdát. Kvůli složité pandemické době přišli o zaměstnání a následně i o bydlení.
Michal k nám přijel s bohatou výbavou. Granulky, kapsičky, záchůdek, stelivo, odčervovadla, kleštičky na drápky, hračky….všechno, co kočičí mazánek potřebuje, měl sbalené v kufříčku.
Michal je mladý, krásný, sebevědomý. V domě se zdá, že je všude. Jakmile se otevřou jakékoli dveře nebo dvířka, Michal okamžitě a nezadržitelně vpadne do nového prostoru, ať je to pokoj, nebo skříň, lednička, myčka, pračka, sušička….
Michal má zřejmě přeplňovaný motor a obrovský přebytek výkonu. Provokuje starší kocoury, prohání kočky všeho věku. Je poněkud nevycválaný a úcta ke stáří mu naprosto schází.
Michal hledá nový domov. Měl by být rozlehlý, měl by mít zabezpečená okna, měl by mít před domovními dveřmi bezpečnou zónu pro Michalovi případné nezadržitelné výpady a jeho lidé by neměli hledět jen na Michalův atraktivní exteriér, ale měli by chtít pochopit jeho dušičku a poskytnout mu ukotvení v jeho kocouřím životě.

(Michal byl přijat 31.12.2020 od původních majitelů)

Kontakt pro zájemce: dana@catky.cz