Mourek Obyčejňák

Kategorie:

Narození: 9/2018
Město: Praha
Pohlaví: kocour
Věková skupina: puberťák

Ahoj, musel jsem  se s Vámi rozloučit, onemocněl jsem FIP a nebylo mi pomoci. V kočičím nebi jsem se zase potkal s bráchou Černoušem, který v březnu odjel do nového domova. I on dostal stejnou nemoc a se světem se rozloučil v tu dobu, co já.

Asi nám neprospělo, že nás někdo vyhodil a protloukali jsme se před tím panelákem celý podzim.

Měli jsme krátký život, ale aspoň ta poslední doba byla fajn. Měli jsme kamarády, starali se o nás hodní lidé a byli jsme v teple a bezpečí.

Ahoj, já jsem Mourek, Mourek  Obyčejňák. Nějak se mi stalo, že jsem se na podzim ocitl s bráchou na parkovišti před jedním pražským panelákem. Nějak jsme se spolu protloukali, lidi nás tam pak začali krmit a nocleh jsme měli ve sklepě. Před vánoci mě chytili a asi měsíc jsem byl u jedněch starších manželů, kde mě nechali naočkovat, abych mohl bezpečně mezi další  kočky v CATkách.V lednu chytili i bráchu,  tak jsme šli do CATEK spolu. Brácha měl větší štěstí, už má svůj domov. Já tu na vás ještě čekám. Jsem sympaťák a milý kluk, potíže nedělám. Je mi tak 9 měsíců, jsem hubeňour, ale zdravý, očkovaný a kastrovaný. Kamarád nebo kamarádka by byli fajn, ale dali by se vyměnit za možnost bezpečných vycházek do přírody.