Zrzka

Kategorie:

Narození: 2019
Město: Praha
Pohlaví: kočka
Věková skupina: dospělák

Kočka Zrzka se k nám dostala ze slepičího dvorka. Tam pod kurníkem přivedla na svět 4 krásné noblesní zrzavé děti a u nás se předvedla jako naprosto příkladná matka. Její koťata ani jednou nezastonala, nikdy neměla žádné toaletní nehody a máma je vedla pevnou tlapkou. Krom toho byla ochotná i přivinout a krmit koťata, která se k nám dostala později a bez mámy

Zrzka byla velmi obezřetná kočička, nebyla zvyklá na blízký kontakt s lidmi. Důvěru si získávala opravdu pomalu, po čase mě poctila svým klidným a trochu rezervovaným přátelstvím. Je to veliká kočka, je krásná a neuvěřitelně důstojná.

Díky mému stěhování se musela přeunout do jiného depozita, ale mile nás překvapila tím, že změnu sice pomaleji ale dobře zvládla. Rozhodli jsme se proto, že je čas najít jí opravdový domov.

Zrzka by si přála být spíš jedináčkem v klidné domácnosti, kde bude mít možnost chodit i ven. Zvládne spolubydlení i sjinou kočkou, ale vřelé a blízké přátelství jí asi nenabídne. Spíš zůstane v neutrální roli nekonfliktní spolubydlící.

Je zdravá, kastrovaná, očkovaná, plně veterinárně ošetřená.

Kontakt pro zájemce: zuzana@catky.cz