Baileys

Kategorie:

Narození: 7/ 2023
Město: Praha
Pohlaví: kocour
Věková skupina: puberťák

Baileys se 13.6. 2024 odstěhoval do nového domova.
Tenhle mladý krásný a nadějný fešák se jmenuje Baileys. Byl zachráněný v létě z jedné školkové zahrady v Praze, kde ho zapomněla máma-kočka. Bylo mu asi 3 týdny a vyrostl v lidské péči „na lahvičce s mlíčkem“. Vyrostl z něj velký kocour. Extrémně malý byt a jedna lidská slečna už pro něj nebylo dost . Neměl, kde vydat energii, zábavy se mu také zdálo málo a tak zlobil.
Doufali jsme, že by pro něj bylo užitečné, kdyby měl kočičího parťáka, ale nefungovalo to. Svého nového kamaráda kapku utiskoval.
Baileys je mladý, pěkný, zdravý, očkovaný a kastrovaný. Hledáme pro něj vhodný domov, kde bude králem domácnosti s dostatkem spíš mladších „sloužících“. Nemyslíme si, že by se hodil k malým dětem. Velkým plusem by byl dům se zahradou, kde by se mohl po libosti „vyřádit“. Zázemí doma je samozřejmě nezbytné. Krom ranného dětství nikdy zatím venku nebyl.
Bydlí v domácím depozitu v centru Prahy. Návštěva je samozřejmě možná. Pokud byste o něj měli zájem, napište nám něco o sobě a podmínkách, které můžete nabídnout a nezapomeňte přidat telefonní kontakt pro snazší domluvu návštěvy.
Najde Baileys domov, kde bude dostatek prostoru a podnětů pro aktivního velikého kocourka?