Cácorka

Kategorie:

Narození: 8/2020
Město: Praha
Pohlaví: kočka
Věková skupina: dospělák

30.1.2022 se Cácorka přestěhovala do nového domova. Doufáme, že tentokrát to bude již napořád.

Cácorka se nám 5.9. 2021 vrátila z adopce – myslím, že tam nepochopili, jak je úžasná. Vyrostla a kapku zmacatěla, ale pořád je zvědavá a akční.

Po počátečních rozpacích se zařadila mezi ostatní kočky a je v pohodě – i když myslím, že role paní domu by se jí líbila možná trochu víc.

Není to jedináček do garsonky, potřebuje trošku prostoru a děje. Pokud byste měli zasíťovaný balkon nebo okno, určitě by z toho měla radost a pokud byste měli zahradu, kam by mohla chodit na vycházku – byla by nadšená.

Cácorka odjela do nového domova 27.2. 2021.

Cácorka je kotěcí diblík, veselá,  družná a temperamentní holčička.  Toulala se po venkově a málem odjela v motoru auta. Ještě potřebuje kapku vykrmit. Je nebojácná, zvědavá a má ráda lidi. Pokud se jí něco nelíbí, umí to dát najevo, takže není ideální kámoškou pro malé děti.

Hledáme pro ni zodpovědný domov, kde pořádná péče a pobyt v domě / bytě je základ a případné vycházky by byly jen takový nadstandard. Pokud však máte rodinu, kde se něco děje (třeba jako rodiče a 2 – 3 dítka 10+), pak by ji to nejspíš stačilo ke štěstí a vycházky by ráda obětovala. S ostatními kočkami vychází, ale možná by byla radši jedináčkem. Cácorka by nejspíš ocenila i nějakého muže v domácnosti. Měli jsme tu řemeslníky a těm ochotně a nebojácně každý den asistovala.