Olivie

Kategorie:

Narození: 9/ 2023
Město: Praha
Pohlaví: kočka
Věková skupina: puberťák

Olivie našla domov 8. května 2024.

Jmenuji se  Olivie. Přijela jsem do Catek v únoru.  Pocházím z kapku divného místa, z domu, kde žije několik desítek koček. Jen nás koťat tam  bylo asi 30. Pán, kterému dům patří nás měl rád, snažil se abychom neměli hlad a měli kde hlavu složit, ale situace se mu kapku vymkla z rukou.

Naštěstí se našla paní, která se rozhodla naši situaci změnit.  Zasponzorovala kastrace pro dospělé kočky a zařídila, abychom my koťata dostali šanci na nový život. Domluvila se v Catkách, aby to celé pomohli zařídit.

V minulém životě jsem neměla žádnou pořádnou péči a nikdo mě neléčil, když jsem onemocněla. Nemoc mi zničila oko – tak jsme teď kočka jednoočka.  Ale v ničem mi to nepřekáží.

Mám tu kamarády a  můj nový život se mi líbí. Mám tu kamarády a plnou misku a už je mi jasné, že v budoucnu chci být kočkou domácí v „normální“ rodině.

Hledám nový domov.  Ráda bych si do něj sebou vzala někoho ze svých kamarádů z depozita, nejraději svoji sestru Emily. Ale jsem připravené spřátelit se i s vaší kočičkou či kocourkem podobného věku. Určitě budu potřebovat nějaký čas a vaši trpělivost, abych se zabydlela a získala k vám důvěru.