Copperfield

Kategorie:

Narození: 9/2018
Město: Praha
Pohlaví: kocour
Věková skupina: dospělák
Místo a datum nálezu: majitel (nechtěné kotě domácí kočky)

6.6.2021 Copperfield zůstává v CATKách, pokud by se objevil někdo, s kým by si sedl a kdo by mu dal své srdce, je adopce možná.

Copperfield je specifický kocourek, se kterým se určitě nebudete nudit. Na jedné straně je extrémě opatrný ve vztahu k lidem. Jak se objeví nějaký nový lidský vetřelec,  Copperfield beze stopy zmizí v domě. Nemá jméno jen tak náhodou, opravdu je neuvěřitelně těžké ho najít. Ale je to také veliký mazel. Jak si sednu, hned přiběhne a chce se družit. Je také trochu třeštidlo, již dvakrát utekl a vydal se do světa na průzkum. Tímto způsobem dokázal utéct v metru z přepravky ještě jako malé koťátko a podruhé utekl z nového domova u neopatrných lidí, kde se mu nejspíš nelíbilo. Měl štěstí, v obou případech jsme ho našli a zachránili.

Hledá bezpečný domov u spolehlivých lidí, kde na něj budou mít čas a stojí o opravdového kamaráda. A kde budou také trpěliví a počkají až sám najde odvahu vylézt ze skrýše. Je odčervený a vakcinovaný. Ideální domov pro něj bude v domě se zahradou. U nás začal chodit ven a je tak šťastný. Bude ale potřebovat dobré zabydlení a vaši trpělivost, než se zabydlí natolik,  aby věděl kam patří a mohl bezpečně vyrazit ven.

 

Kontakt pro zájemce: zuzana@catky.cz