Izzy

Kategorie:

Narození: 2015
Město: Praha
Pohlaví: kočka
Věková skupina: dospělák

Šestiletou Izzy jsme převzali od majitelů. Po dlouhém spokojeném soužití se něco pokazilo (ale bohužel nikdo neví co a proč) a Izzy přestala být šťastná. Začala útočit na paničku, často vrčela, syčela, nebo se oháněla packou. S páníčkem to zvládala lépe, ale bylo to možná proto, že on jako pravý muž dokázal lépe zachovávat klid a pokerovou tvář.
Prošla důkladnou veterinární prohlídkou, ale neukázalo se nic, co by Izzy mohlo zdravotně trápit. Domníváme se, že její chování je případem strachové agrese.
Zatím je Izzy v depozitu a snažíme se přijít na to, co by pro svůj klid vlastně potřebovala. Veterinární prohlídka nic „vysvětlujícího“ neobjevila. Izzy je po fyzické stránce zdravá kastrovaná kočka.
V tuto chvíli ji zařazujeme do virtuální adopce. Pokud máte srovnané sebevědomí, životní nadhled a klidnou domácnost a chcete pomoct nešťastné dušičce krásné, ale nejisté kočky, napište nám. Myslíme si, že vlastní stabilní zázemí by jí mohlo pomoct.
Srpen 2021: Izzy je v depozitu spokojená a většinou se chová jako v zásadě spokojená kočka. Jen nesnáší dědka Metuzaléma.
Kontakt pro zájemce: zuzana@catky.cz